תקציר הסרט:

פורסם: אוקטובר 27, 2017 ב-גבעת חלפון אינה עונה

תקציר הסרט:

העלילה מתרחשת במוצב בסיני. שמגר המג"ד פוקד על סמ"ר רפאל מוקד (ג'ינג'י) לגייס את סרג'יו קונסטנטה לאחר שהשתמט 40 שנה ממילואים. הוא יוצא לכיוון תל אביב ובדרך עוצר אצל ויקטור חסון אביה של אהובתו יעל חסון (יעלי) איתה הוא רוצה להתחתן, אך ויקטור אינו מאשר זאת עד לחתונתה של ביתו הבכורה (שיפרה). בינתיים סרג'יו מרוויח את הכסף אשר חייב לויקטור במשחק הימורים במועדונו וזאת כאשר הוא מרמה את שותפיו למשחק. הוא מודיע לויקטור שיש לו את הכסף אך עד שויקטור מגיע, השותפים לוקחים את הכסף בחזרה וסרג'יו מגויס ע"י ג'ינג'י למוצב. ויקטור מחליט שהוא יורד אחריו לסיני.

כאשר הם מגיעים לסיני, הם מגלים שיעלי היגיע איתם ומסרבת לעזוב את ג'ינג'י. כדי שתישאר הם מחליטים שהיא תתחזה לזמרת שנשלחה מצה"ל. הם מעלים את ההצגה אך בסופה מגיע ויקטור חסון עם שופל (טרקטור). הוא מאיים על סרג'יו אך שמגר לוכד את ויקטור, ובינתיים קוראים למח"ט. ג'ינג'י מודאג מהמצב ויעלי מרגיעה אותו שהיא תטפל בשמגר. ואכן היא גורמת לו להיות חצי עירום ולרקוד את הבולה-בולה הברזילאי. בינתיים מגיע המח"ט ותופס את שמגר מבזה את תפקידו. בונדי (המח"ט) בינתיים מכיר את שני הליצנים ויקטור וסרג'יו וממנה את ג'ינג'י למפקד המוצב.

בינתיים ויקטור ממונה לעוזר טבח ומכין אוכל טוב לחברה חוץ מלסרג'יו. סרג'יו בשל כך מחליט לעבוד על ויקטור ומכין אדמה ספוגה בנפט כדי למכור אותה לויקטור. ויקטור אוכל את הפיתיון ומוותר לסרג'יו על החוב. ג'ינג'י ויעלי כבר רוצים להתחתן ומתייעצים בסרג'יו והוא מציע להם להזמין את אחות של יעלי (שיפרה) למוצב כדי למצוא לה חתן.

שיפרה מגיעה ומתאהבת בסרג'יו, אך בינתיים ויקטור אשר הולך לדוג, עובר את הגבול המצרי ונילכד בשבי. הוא אמנם מתיידד עם המפקד המצרי אך לעזרתו באים ג'ינג'י וסרג'יו מחופשים לקציני או"ם. הם כמעט נתפשים אך ע"י חבר של סרג'יו (אריק) הם משחררים את ויקטור ובורחים חזרה למוצב.

במוצב מחכים להם כולם וויקטור רואה את שתי בנותיו ומתעצבן, אך כאשר נופל שמגר (שבינתיים אושפז) ישר לתוך בור הנפט של ויקטור וגורם לגילוי נפט אמיתי, ויקטור מתרכך וכולם שמחים ומאושרים.

בקטע האחרון רואים את שלישית הגשש (ג'ינג'י, סרג'יו וויקטור) שותפים יחדיו בחברת דלק פרטית (ויקטור ובנותיו בע"מ בשיתוף סרגי'ו גז וג'ינג'י פז).

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s